Biała strona WordPress

Problem w postaci wyświetlania białej strony głównej WordPress występuje dość często zwłaszcza kiedy niepowodzeniem zakończy się aktualizacja wtyczki, motywu czy też występuje konflikt w prawidłowym funkcjonowaniu wtyczki lub motywu. W takiej sytuacji w wielu przypadkach pomaga zlokalizowanie błędu za pomocą samego skryptu WordPress.

W celu włączenia wyświetlania błędów WordPress należy edytować plik wp-config.phpEdycja pliku wp-config WordPressPo otwarciu pliku należy odszukać i edytować poniższy wierszUstawienie wp_debug w WordPress na falseZastępujemy wyraz false wartością trueUstawienie wp_debug w WordPress na trueZapisujemy plik a następnie nadpisujemy go na istniejący plik w katalogu głównym domeny. W ten sposób po wejściu na stronę główną nie powinna już pojawić się biała strona WordPress a powinna wyświetlić się informacja o występującym błędzie zawierająca ścieżkę do pliku/plików z którymi występuje problem.

W wielu przypadkach jeżeli problem dotyczy wtyczki znajdujących się w katalogu plugins w rozwiązaniu problemu wystarczy zmiana nazwy katalogu wtyczki z którą występuje problem wyświetlony na stronie głównej np. poprzez dodanie do nazwy katalogu wtyczki na końcu .OLD. Wtyczki do WordPress znajdują się w lokalizacji wp-content/plugins.

-1+1 (brak głosów)
Loading...

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Secured By miniOrange